Najpopularniejsze zabawki erotyczne

Najpopularniejsze zabawki erotyczne

Najpopularniejsze zabawki erotyczne

Zabawki erotyczne stają się z każdym rokiem coraz bardziej popularne – i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu każdy chce mieć lepszy seks, dlatego też dziś przedstawimy ci najpopularniejsze zabawki erotyczne, z których możesz skorzystać!

Najpopularniejsze zabawki erotyczne

Dlaczego pary coraz częściej kupują zabawki erotyczne?

Ponieważ, zwłaszcza podczas zarazy covid-19, ważne jest, aby móc przynajmniej chwilowo zapomnieć o kwarantannie. W przypadku par ludzie po prostu szukają nowości, aby się nie nudzić. Ale wracając do tematu – skupmy się teraz na najpopularniejszych zabawkach dla dorosłych, jakie można kupić w naszym kraju!

Najpopularniejsze zabawki w Polsce – wibratory!

Nic dziwnego, że akurat te zabawki są aż tak popularne. Każdy masażer erotyczny to świetny wybór dla par – nadaje się również do użycia przez singli. Nadają się nie tylko do gry wstępnej, ale mogą być również używane podczas seksu. Dodatkowo na rynku możemy znaleźć dowolny kształt wibratora. Warto jednak pamiętać, że pod żadnym pozorem nie powinniśmy kupować tanich chińskich podróbek, które mogą stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia.

Olejki do masażu

Ze względu na jego niepozorność coraz więcej osób używa ich do masażu erotycznego. W końcu sam masaż potrafi być bardzo przyjemny. Dodatkowym atutem jest wspomniana powyżej niepozorność – dzięki temu prezenty tego kalibru nie wzbudzą podejrzeń, dlatego możemy mu podarować tego typu prezent podczas celebrowania takich okazji nawet z rodziną.

Kulki gejszy

Co ciekawe, w niektórych kręgach są one uważane za urządzenie do ćwiczeń mięśni dna miednicy u kobiet. Ze względu na korzyści zdrowotne (mniejsze ryzyko nietrzymania moczu) coraz więcej kobiet używa kulek gejszy. Dlatego trudno też nie zauważyć popularności tego gadżetu w naszym kraju. Zwykle są one wykonane ze szkła, silikonu lub metalu.

Korki analne

Nie można zaprzeczyć, że coraz więcej osób chce uprawiać seks analny, dlatego obserwujemy wzrost popularności zatyczek do odbytu. Ogólnie rzecz biorąc, korki dla początkujących powinny być wykonane z nieporowatego materiału – silikonu lub najlepiej ze stali chirurgicznej.

Głównie te zabawki erotyczne, gdy wykonane z silikonu są tanie, więc są idealne dla początkujących lub osób, które chcą sprawdzić, czy ten gadżet jest dla nich odpowiedni. Metal jest łatwiejszy do czyszczenia, jednakże znajduje to odzwierciedlenie w wyższych cenach.

Podobne porno tematy