Jakie są najlepsze prezenty erotyczne ,,na święta”?

Jakie są najlepsze prezenty erotyczne ,,na święta”?

Jakie są najlepsze prezenty erotyczne ,,na święta”?

Okres świąteczny praktycznie już za moment, a ty nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Nie martw się, dzisiaj podsuniemy wam ciekawe pomysły które pomogą wam podkręcić temperaturę w waszej sypialni!

Jakie są najlepsze prezenty erotyczne ,,na święta”?

Gadżety erotyczne

Kto nie słyszał o takich zabawkach, jak kulki gejszy, wibratory czy też sztuczne penisy? No dobrze, może z tym ostatnim nieco przeholowaliśmy ale do rzeczy, chodzi nam o to, że możesz znaleźć dość neutralny prezent, który przyda się wam w sypialni a dodatkowo twój partner będzie miał przyjemność z użytkowania tego przedmiotu. Jednym z ciekawych prezentów jest wykonanie samodzielnie odlewu penisa partnera (bądź swojego) i mimo iż wydaje się to trudne, to można za niewielką kwotę kupić naprawdę fajny produkt, który nam na to pozwoli, jednocześnie nie będziemy musieli być zazdrośni o to, że ten sztuczny ,,naganiacz” jest ,,czyjś” – bo w końcu będzie to nasz odlew naszego sprzętu.

Bielizna erotyczna

Nie ma chyba nic bardziej seksownego, jak odpowiedni gorsecik, bądź zestaw pończoch i stringów, które sprawią, że twoja partnerka będzie wyglądała jak przysłowiowe ,,milion dolarów”.

Kup jej/jemu Kamasutrę!

Po jakimś czasie, pozycja ,,na misjonarza” może nam się po prostu znudzić. Warto byłoby więc urozmaicić swój ,,arsenał” pozycji seksualnych poprzez staranny dobór nowych pozycji, w czym może nam oczywiście pomóc zakup kamasutry dla partnera. Istnieje również wiele skutecznych sposobów modyfikacji nawet tych pozycji, w których zazwyczaj ten seks uprawiamy. My jednak nie będziemy się na ten temat rozbijać, najlepszym sposobem na rozwinięcie naszej gry erotycznej jest prawdopodobnie zakup (jak już wcześniej wspominaliśmy) ,,kamasutry” która pozwoli nam zobaczyć, jak wyglądają niektóre ciekawe pozycje, jednakże powinniśmy uważać, z tego powodu iż pewne są na tyle niebezpieczne, że możemy się uszkodzić na stałe, czego nikt by raczej nie chciał doświadczyć, czyż nie? 

Źródło : https://ekstaza.pl/

Podobne porno tematy