Dlaczego w związku jest raz lepiej, a raz gorzej?

Dlaczego w związku jest raz lepiej, a raz gorzej?

Dlaczego w związku jest raz lepiej, a raz gorzej?

Ludzie, którzy nigdy nie doświadczyli kłótni w związku, tak naprawdę nigdy się nie zakochali. Nie da się żyć w parach wolnych od konfliktów, ale czasami mimo wszystko kłótnie wydają się aż nadto ciężkie. Jak więc możesz poprawić swój związek jeśli tak się dzieje? Zaraz się o tym dowiesz!

Dlaczego w związku jest raz lepiej, a raz gorzej?

Każdy konflikt ma swoje powody

Nie trzeba dodawać, że każdy związek ma zawsze dwie strony konfliktu. Kluczem do tej sytuacji jest zawsze kompromis. Bez niej nigdy nie doszłoby do porozumienia. Wiele par nigdy tak naprawdę nie idzie na kompromis, ponieważ jedna lub druga nie chce odpuścić, co jest oczywiście błędem. Oczywiście nie powinno tak być, ponieważ równowaga sił odpowiednio się zmieni – co może doprowadzić do rozpadu związku. W idealnym świecie rozkład sił wynosi około 50:50, ale z drugiej strony jest to zwykle niemożliwe. Dlatego pamiętaj, aby spróbować dać znać swojemu partnerowi, że chcesz pójść na ustępstwa, ale musisz spełnić wymagania „w połowie drogi”.

Punkt kulminacyjny twojego związku

Najczęstszą sytuacją, kiedy w twoim związku obie strony są szczęśliwe, jest to, że gdy jedna ze stron ma szczęście, dostaje podwyżkę, lub na przykład kupuje nowy samochód. Oczywiście szczyt zazwyczaj nie trwa zbyt długo, bo jeśli przyzwyczaimy się do oferowania takich prezentów drugiej strony, zazwyczaj będzie ona chciała po jakimś czasie dostawać jeszcze więcej.

Gorsze dni

Dzieje się tak najczęściej, gdy odkrywamy zdradę lub nasz partner robi niecne rzeczy za naszymi plecami. Oczywiście nie jest to jedyna sytuacja, ponieważ zwodniczy partnerzy często pogarszają nasz związek. Niepowodzenia w związku są zwykle spowodowane brakiem komunikacji lub niewłaściwym sposobem rozmawiania. Dlatego, aby temu zapobiec, pamiętaj o zachowaniu normalnej postawy wobec drugiej strony, ponieważ w poważnym związku ludzie potrafią niekiedy wyjść nawet z najgorszych kłopotów, ale wymaga to chęci obu stron.

Jak sprawić, aby było lepiej?

Każdy w związku robi coś, co sprawia, że drugi partner jest nieszczęśliwy i jeśli nie będziemy tego adresować na bieżąco, to w pewnym momencie możemy zdecydować się na rozstanie się z partnerem. To bardzo źle, bo zdziwiony partner może się rozczarować, bo w końcu do tego momentu wszystko było w porządku, prawda? Dlatego też postaraj się rozmawiać ze swoim partnerem na temat rzeczy, które cię irytują w nim i postarajcie się razem je rozwiązać – w innym wypadku możesz stracić naprawdę wartościową osobę.

Podobne porno tematy