Dlaczego na świecie jest coraz więcej singli?

Dlaczego na świecie jest coraz więcej singli?

Dlaczego na świecie jest coraz więcej singli?

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zwraca uwagę tylko na ciekawe fakty ze swojego życia, niekoniecznie interesuje ich los innych, ponieważ świat nauczył ich, że ich partner musi być dosłownie lalką barbie bądź Kenem, aby w ogóle wziąć go/ją pod uwagę, jednocześnie nic od siebie nie dając. Jednakże czy to jedyny powód, dla którego ludzie są coraz bardziej samotni?

Dlaczego na świecie jest coraz więcej singli?

Pogoń za chwałą i pieniędzmi

W teorii oznacza to, że możesz kupić wszystko, ale przy tak wielu opcjach materialnych naprawdę musisz być bardzo bogaty, aby mieć je wszystkie. Dlatego wiele osób spędza cały czas w pracy, bądź też biorąc nadgodziny. Jednak najczęstsza sytuacja jest taka, że taka osoba stwierdza, że po 10-20 latach ma w życiu tylko pieniądze i nic więcej. Zwykle jest za późno na znalezienie partnera, a jedyne, co mogą zrobić, to chodzić na dziwki, bądź też znaleźć kogoś, kto zgodzi się na ślub za ogromne pieniądze, co jest naturalnie dość smutne.

Paniczny strach przed zdradą

Wszyscy boją się, że druga osoba nagle pewnego dnia może obudzić się, pomyśleć, że jest niezadowolona ze swojego związku – i zacznie zdradzać. Nic dziwnego, dzięki aplikacjom takim jak Tinder możesz szybko umawiać się na randki. Niestety zdrada stała się powszechna, a wiele związków często rozpada się z powodu patologicznej zazdrości lub takich myśli – w końcu, jeśli nadal będziesz mówić o zdradzającym Cię partnerze, to w końcu tak się stanie.

Brak osiągania kompromisów

W dzisiejszych czasach wielu ludzi planuje, żeby to ich żywot grał pierwsze skrzypce, a miłość jest na trzecim miejscu. Nic dziwnego, że tych ludzi nie stać już na miłość, ponieważ nigdy nie pomyślą, że aby ją osiągnąć, muszą przyzwolić na pewne kompromisy. Martwienie się tylko o siebie jest zwykle głównym powodem samotności – ponieważ wtedy nie musisz się martwić o to, jak czują się inni ludzie. Z drugiej strony czy to na pewno jest zaleta, skoro ktoś inny nawet cię nie zapyta, jak się czujesz po ciężkim dniu w pracy?

Problemy z dogadaniem się

Po pewnym czasie, na przykład w izolacji, partnerzy zwykle nie mają żadnych interesujących tematów do omówienia lub nie wiedzą, jak ze sobą rozmawiać – naturalnie, z początku starają się coś zmienić – grają w gry, kupują gadżety erotyczne, kombinują, co tu jeszcze można zrobić, ale w pewnym momencie już po prostu nie wytrzymują. Zwykle prowadzi to do nieporozumień, a nieporozumienie jest zawsze złe w związku – ostatecznie prowadzi do problemów, które prowadzą do zerwania.

Podobne porno tematy